بازسازی خانه می‌تواند برای شما سخت باشد، اما کمک‌‌های بسیاری وجود دارد. با مشاوره با یک طراح شروع نمایید. او بهترین و سریعترین راه برای رسیدن به طرح مورد نظرتان است. نیاز‌ها و خواسته‌های خود را تخمین بزنید و توجه داشته باشید که چه چیزی یک مد زودگذر است و چه چیزی یک سبک می‌باشد. سپس آنلاین شوید. اینترنت یک منبع عالی است جایی که شما می‌توانید برنامه‌ریزی خود را آغاز نمایید و نظرات و طرح‌های مختلف در خصوص خانه‌ی جدید خود را جمع آوری نمایید. در حین بررسی در نظر بگیرید که شما چه نتایجی از نوسازی انتظار دارید. نیاز‌ها و خواسته‌های خود را تعریف نمایید.

مسیری از ایده تا طراحی آشپزخانه | کار با فضای خانه

برنامه نوسازی یک خانه‌ی خوب مدتی طول می‌کشد تا نهایی شود. در قسمت پایین مراحلی وجود دارد تا به داخل فرایند طراحی وارد شوید. داشتن ایده برای طراحی شامل دو موضوع اصلی است. اندازه و نقشه‌ی خانه‌ی شما و رنگ‌‌ها، مواد و المان‌های خانه. بهترین نقطه برای شروع، اندازه‌ی خانه‌ی شما می‌باشد. آیا شما قصد بزرگتر کردن فضای خود، جابجایی دیوار‌ها، جابجایی تاسیسات از قبیل برق یا لوله کشی و … را دارید؟ زمانی که شما طرح اولیه‌ی محل قرارگیری المان‌ها را داشته باشید زمان برنامه‌ریزی در خصوص خواسته‌هایتان آغاز می‌شود.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.