خواسته ها و نیازها

فهم اینکه چگونه آشپزخانه‌‌ی شما قرار است، سبک زندگی شما را نشان دهد به طراحی موفقیت آمیز آن کمک می‌نماید. مهم است بدانید که از طراحی جدید چه چیزی می‌خواهید. شما می‌بایستی اولویت‌های خود را مشخص سازید. یک روش خوب برای فهمیدن اینکه به چه چیزی علاقه دارید یا ندارید، جمع نمودن نظرات در طول زمان است. شما می‌توانید موارد مورد نیاز در خصوص آشپزخانه را لیست نمایید. به این کار خلق یک فایل ایده گفته می‌شود.

اهداف

برنامه شما در خصوص استفاده از آشپزخانه‌ی جدید چگونه است؟ آشپزی، غذاخوری، سرگرمی، بخش مرکزی خانه، داشتن کانتر برای مطالعه یا تمام موارد ذکر شده؟ نوسازی آشپزخانه یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است و شما باید از این هزینه‌ای که می‌کنید نهایت استفاده را ببرید.

ابتدا عملکرد آشپزخانه بعد تعیین سبک

تعیین محدوده و اندازه‌ی آشپزخانه و محل قرارگیری المان‌ها به شما کمک می‌کند عملکرد آشپزخانه‌ی خود را بشناسید. توصیه می‌کنیم نگاهی به بخش اندازه‌گیری داشته باشید سپس به سبک آشپزخانه بپردازید. بخش‌های دیگر به شما کمک می کنند تا تصمیم بگیرید آشپزخانه شما چه سبکی داشته باشد و چگونه چیده شود.

سوال‌های زیر را از خود بپرسید

به چه چیزی در آشپزخانه‌ی خود علاقه دارید؟ دلیل اولیه شما برای نوسازی آشپزخانه چیست؟ به خاطر اینکه آشپزخانه‌ی شما قدیمی است و یا از آن خسته شده‌اید؟ آیا آشپزخانه شما نیاز به بروز کردن سبک دارد؟ یا اینکه نقشه آشپزخانه موجود شما ضعیف و غیر کاربردی است؟

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.